1 850 грн

Ціна вказана за 1 рулон плівки

Даний тип стрейч плівки призначений для силосу в пакунках. Агострейч виготовляється з високоякісного поліетилену із застосуванням УФ стабілізаторів, що забезпечує захист силосної маси від впливів атмосфери та сонячного світла. Це дозволяє організовувати зберігання силосу безпосередньо в польових умовах просто неба строком до 1 року. Стрейч плівка для силосування кормів підходить до всіх типів вітчизняних та імпортних прес-підбирачів та машин-обмотників.

Количество
Купить в 1 клик

Властивості агрострейчу виробництва «Ферро-Ніка»

Основне завдання при силосуванні трав – забезпечити герметичність пакунка з силосованою масою, захистивши її від впливу повітря та вологи, потрапляння спор цвілі. Тому стрейч плівці, що використовується для обгортання тюків, пред'являється ряд технічних вимог:

Агрострейч може бути досить міцним, ніж проколюватися остями і твердими частинами рослин; Еластичність плівки має бути достатньою для використання її в автоматичних обмотувачах;
До складу поліетиленової плівки для силосування трав повинен обов'язково входити УФ стабілізатор, оскільки технологія передбачає зберігання тюків просто неба;
Агрострейч повинен бути стійкий до перепаду температур і мати гідрофобність.

Характеристики агростейчу виробництва "Ферро-Ніка"
Характеристика продукту Агрострейч, 500 мм Агрострейч, 750 мм
Ширина, мм 500 750
Довжина в рулоні, м 1800 1500
Товщина, мкм 25 25
Маса, кг 21 26
Граничний рівень пружного розтягування, % 310 310
Попередній рівень розтягування, % 80 80
Стійкість до проколу при попередньому розтягуванні, Дж 2,0 2,0
Пружне відновлення, % 51,9 51,9
Залишкове зусилля натягу, % 78 78
Міцність на розрив (подовжній напрямок), МПа 30 30
Міцність на розрив (поперечний напрямок), МПа 20 20
Зусилля адгезії шарів, Н/мм2 0,1 0,1
Газопроникність при 23°С, см3/м2/добу 1,500 1,500
Колір Білий Білий

 

Наша плівка виробляється методом тришарової екструзії із поліетилену. У кожен шар вводяться різні добавки, що надають їм особливі властивості – стійкість до проколів та розривів, еластичність та розтяжність, адгезія поверхні, стійкість до ультрафіолетового випромінювання та перепадів температур. Завдяки багатошаровій структурі агрострейч, при малій товщині - 25мкм, має всі ці властивості.

Переваги використання агрострейчу для силосування

Використання стрейч плівки, поряд із в'язальним шпагатом та сінажною сіткою, для силосування кормів має ряд технічних та економічних переваг:

  • Силосування зберігає високу кормову цінність зеленої маси, допомагаючи мінімізувати використання комбікорму в раціоні ВРХ.
  • Дозволяє заготовляти корм за будь-яких погодних умов і в ранні терміни.
  • Дозволяє максимально механізувати процес збирання та заготівлі кормових трав.
  • Знижує втрати корму при заготівлі та зберіганні.
  • Спрощує організацію зберігання, так як пакунки упаковані стрейч плівкою допускається зберігати просто неба до 12 місяців.
  • Зниження загальних витрат за роботи з організації закладки сінажу для зберігання. Одного рулону вистачає на упаковку 25-30 пакунків.

Де придбати агрострейч плівку

В асортименті нашого підприємства є два типи рулонів агрострейчу – 500 та 750мм, які призначені для використання в обмотниках відповідного типу. Придбати їх ви можете, оформивши заявку на нашому сайті. Доставка буде організована на ваше підприємство, де ви зможете розмістити її без проблем, оскільки агрострейч не потребує особливих умов зберігання.

 

Write a message

Please rate on a scale of 5

Калькулятор вартості

Розрахунок маси


Маса: кг

Розрахунок довжини


Довжина: м