65 грн

Ціна вказана за 1 кг плівки

Кольорова стрейч плівка виготовляється за тією ж технологією, що і поліетиленовий стрейч - методом плоскощілинної екструзії. Сировиною служить поліетилен високого тиску та металоценові добавки. Також у можливе додавання вторинної гранули поліетилену 1 сорту для здешевлення продукції. Єдиною відмінністю є додавання барвника, що визначає майбутній колір стрейч плівки. Мінімальний обсяг замовлення 1000 кг

Количество
Купить в 1 клик

Застосування кольорової стрейч плівки

Оскільки кольорова стрейч плівка проводиться аналогічно прозорою, а додавання пігменту (фарби), що надає потрібний колір, ніяк не позначається на фізичних властивостях кінцевого продукту, область застосування кольорового стрейчу залишається незмінною:

  • Упаковка та фіксація вантажу на палеті;
  • Захист вантажу при перевезенні від потрапляння вологи та пилу;
  • Збереження цілісності упаковки під час транспортування.

Переваги застосування кольорової плівки

Кольорова стрейч плівка разом з базовими властивостями стрейчу має ряд переваг, які можна ефективно використовувати. По-перше, кольоровий стрейч дозволяє яскраво маркувати запакований товар. Ця опція затребувана у вантажоперевізників збірними доставками, що займаються, оскільки дозволяє сортувати палети за квітами і запобігти плутанині. Кольорова стрейч плівка також актуальний пакувальний матеріал для компаній, що стежать за власним брендуванням. Адже свою продукцію можна запакувати не тільки використовуючи скотч з логотипом, але й обернувши плівку кольору вашого бренду.

Застосування чорної стрейч плівки

Стрейч чорна плівка найбільш популярна позиція серед кольорового стрейчу. Це з тим, що вона вирішує два найважливіших завдання. Крім своїх основних функцій чорна стрейч плівка також:

Захищає упакований товар від впливу ультрафіолету, при цьому сама не руйнуючись і не втрачаючи своїх властивостей, на відміну від аналогічного пакування з полівінілхлориду.
Приховує упакований вантаж від візуального огляду, забезпечуючи профілактику крадіжок та розкрадань. Це може бути корисним при перевезенні цінних товарів - цифрова техніка або електроніка.
Чорна стрейч плівка та кольорова намотується в рулони для машинного та ручного використання, зручні для вас. Ширину, довжину та вагу намотування ви можете замовити індивідуально, заповнивши форму зворотного зв'язку або зателефонувавши. Купивши чорну або кольорову стрейч плівку у нас, ви отримаєте найкращу ціну та безкоштовну доставку по Дніпру (Дніпропетровську). В інші міста України ми здійснюємо відправку будь-яким зручним для вас перевізником.

 

Степан 2020-03-27 16:53:00

Как я понимаю, чтоб заказать черную стрейч пленку, объем заказа должен составлять тонну? Есть ли доставка в Киев?

Администратор

Добрый день.
Да, все верно. Если вы желаете купить чёрную стрейч плёнку, то объем заказа должен быть от 1000 кг. Такое условие связано с тем, что любой цветной стрейч производится из того же сырья, что и прозрачный, но с добавлением краски. По сему, нам, как производителю, не выгодно производить непопулярные позиции, помещая их на склад в ожидании сбыта. Мы произведем необходимое вам количество плёнки и организуем доставку в Киев по вашему адресу.

Илья 2019-08-14 12:49:00

Подскажите, влияет ли цвет на цену ?

Администратор

Добрый день. Как правило, в сегменте цветной стрейч плёнки большую стоимость имеет зелёная и красная. Это связано с тем, что пигменты этих цветов сложнее в производстве, следовательно они дороже. Мы, как производитель, имеем возможность пойти на встречу оптовому заказчику и предложить цену, приятную для него. Мы направили вам на почту общий прайс - свяжитесь с нами, и мы обсудим всё индивидуально.

Write a message

Please rate on a scale of 5

Калькулятор вартості

Розрахунок маси


Маса: кг

Розрахунок довжини


Довжина: м