upakovochnyy-stretch-vysokogo-kachestvaКомпанія ТОВ «Ферро-Ніка» 

Компанія «Ферро-Ніка» веде свою діяльність з 2008 року. За цей час ми зарекомендували себе виробником якісної продукції та надійним партнером. Наша продукція користується попитом у компаній різних галузей промисловості завдяки постійному вдосконаленню технологій та суворому контролю якості. Ми регулярно проводимо контрольні тести партій, що випускаються, стрейч плівки на відповідність ГОСТ 10354-82 «Плівка поліетиленова».

Наші принципи роботи та сервіс

У своїй діяльності ми так само еластичні та надійні, як і наша продукція. Ми не тільки виробляємо якісний стрейч у рулонах різного кольору, ширини та довжини намотування, але й ведемо гнучку цінову політику, задовольняючи потреби нашої продукції як невеликих торгових організацій і складів, так і виробничих підприємств.

Оскільки наші клієнти представляють різні галузі промисловості, ми у своїй діяльності робимо все можливе для реалізації нестандартних потреб замовника. Індивідуальний підхід до запитів замовника та гнучка схема їх реалізації будуть оцінені вами, і ставши одного разу нашим клієнтом ви залишитеся їм назавжди. Наші менеджери завжди дадуть максимально вичерпну відповідь на питання щодо пакувального стрейчу:

  • Ознайомлять з асортиментом та властивостями продукції.
  • Розкажуть про особливості застосування конкретного матеріалу.
  • Швидко та правильно оформлять замовлення.
  • Допоможуть у організації доставки.

Ми бажаємо, щоб якість нашої продукції та принципи роботи схвалювали наші клієнти, і вони співпрацювали з нами протягом всієї своєї професійної діяльності.

Ferro-Nika-upakovochny-streych-vysokogo-kachestva

 

Калькулятор вартості

Розрахунок маси


Маса: кг

Розрахунок довжини


Довжина: м