Розрахунок маси


Маса: кг

Розрахунок довжини


Довжина: м

Для клієнтів нашої компанії, які контролюють матеріальні ресурси складу самостійно, ми розробили зручний інструмент для обліку пакувальних матеріалів. Калькулятор існує у двох видах:

  • Калькулятор для розрахунку маси – визначає вагу рулону на основі даних довжини, ширини та товщини плівки;
  • Калькулятор для розрахунку довжини – обернений до попереднього. Обчислює довжину намотування рулону виходячи з його ваги, ширини та товщини плівки.

Онлайн калькулятор для розрахунку маси та довгі стрейч плівки

При обліку витрати пакувальної плівки виникає необхідність перевіряти ще раз масу і довжину намотування на шпулі. Це пов'язано з тим, що плівка стрейч продається на вагу, а він буває брутто і нетто. У цьому випадку брутто – маса рулону разом із картонною шпулею, а нетто – чиста вага плівки. Звичайно, для розрахунків необхідно приймати чисту вагу, без урахування ваги шпулі. Для правильного планування витрати стрейч плівки у складській діяльності не можна орієнтуватися на метраж плівки у рулоні. Оскільки точний метраж визначити достовірно дуже складно через її здатність розтягуватись. Престреч матеріалу буває від 150 до 300%. Тому в алгоритмі онлайн калькулятора для розрахунку довжини та ваги стрейч плівки визначається мінімальна довжина рулону при розвороті без натягу.

Калькулятор вартості

Розрахунок маси


Маса: кг

Розрахунок довжини


Довжина: м