36 грн

Скотч пакувальний – матеріал, який є поліпропіленовою плівкою, покритою з одного боку акриловим клеєм. Призначений для фіксації зовнішніх пакувальних матеріалів, таких як плівки, папір та картон. Завдяки своїй універсальності використання знайшов найширше застосування. Пакувальний скотч використовується при ручній упаковці, а також із застосуванням диспенсерів для зв'язування та запечатування різної тари при індивідуальному пакуванні, так і при групуванні коробів на європіддонах, забезпечуючи додаткову безпеку при транспортуванні.

Количество
Купить в 1 клик

Технічні характеристики скотчу пакувального

Скотч пакувальний має у своїй основі поліпропіленову плівку стандарту ТУ 25.2-31556047-001-2004. Вона має підвищену хімічну стійкість до неорганічних кислот та лугів. Він не втрачає своїх механічних характеристик при розтягуванні, стійкий до впливу газів і вологи, зберігаючи при цьому високий ступінь адгезії до поверхні, що обмотується.

Основними технічними властивостями скотчу пакувального є товщина плівки, яка коливається від 35 до 64мкм. Ширина плівки від 30 до 72мм (вибір ширини скотчу залежить від типу вантажів, якими стягується пакувальний скотч). Товщина шару клею та його властивості плинності також важливі для підбору пакувального скотчу, оскільки впливають на діапазон допустимих температур його використання. Так скотч з акриловим клеєм найменш морозостійок. Його застосовують при температурі від -5 до +40°С. Стрічка з каучуковим клеєм (синтетичний або натуральний) застосовується в діапазоні температур від -20°С до +50°С.

Перш ніж купити пакувальний скотч, ознайомтеся з його перевагами:

  • не токсичний;
  • має високі характеристики міцності;
  • має широкий спектр застосування;
  • виявляє високу адгезію з багатьма видами матеріалів;
  • стійкий до хімічно активних речовин.
Ціна, технічні характеристики та асортимент пакувального скотчу
Ширина, мм 36 38 45 50 30
Довжина, м 200
Зовнішній вигляд стрічки Гладка прозора стрічка з жовтуватим відтінком Гладка, різних кольорів
Зовнішній вигляд рулону Рулон з рівномірним намотуванням на картонній шпулі
Товщина плівки, мкм 35-45 45
Товщина клейового шару, мкм 15-20
Відносне подовження при розриві, % 135+15
Міцність стрічки при поздовжньому розтягуванні, МПа 140+20
Сила склеювання з поверхнею, Н/см 4
Ціна, грн/шт 23 24 27 35 30

 

Базовий скотч виготовляється прозорим, але за бажанням замовника може бути виготовлений у семи кольорах – синій, червоний, жовтий, коричневий, білий, чорний, зелений. Стандартні рулони пакувального прозорого скотчу мають ширину 45 мм і довжину 200м.

Оплата та доставка скотчу пакувального оптом

Якщо ви бажаєте купити скотч пакувальний оптом, то зробіть замовлення, заповнивши форму на нашому сайті, або зателефонуйте за вказаними телефонами. Наш менеджер негайно оформить ваше замовлення та організує доставку. Доставка по Дніпру (Дніпропетровську) здійснюється безкоштовно, доставка в інші регіони України здійснюється службою-перевізником.

Будучи прямим виробником пакувальних матеріалів, наша компанія готова поставити своєму клієнту партію продукції будь-яких обсягів, а також обговорити знижки, які допоможуть остаточно відкинути всі сумніви та купити пакувальний скотч у нас, що буде єдино правильним рішенням.Александр 2020-04-09 15:02:00

Мне была срочно нужна клейкая лента упаковочная. Позвонил менеджеру, тот быстро оформил заказ и организовал доставку на объект. Большое спасибо! Очень выручили оперативностью.

Администратор

Благодарим за отзыв! Мы всегда отзываемся на запросы наших клиентов и готовы помочь во всех вопросах - ассортимент, сроки доставки, низкая стоимость.
Если вам нужно заказать упаковочный скотч оптом, то мы всегда вам поможем.

Игорь 2019-05-05 12:29:00

Я хочу купить упаковочный скотч. Телефоны не отвечают. Как сделать заказ?

Администратор

Добрый день. В день, когда вы оставили сообщение, был государственный выходной – 2 мая. Для таких случаев мы предусмотрели форму обратной связи. Если вы хотите купить скотч упаковочный оптом – оставьте заявку и наш менеджер свяжется с вами. Так же в разделе «контакты» указаны мобильные номера телефонов, по которым вы можете связаться с менеджером в выходные дни. Мы делаем все возможное для удобства наших клиентов.

Write a message

Please rate on a scale of 5

Калькулятор вартості

Розрахунок маси


Маса: кг

Розрахунок довжини


Довжина: м