59 грн

Ціна вказана за 1 кг плівки

Даний вид еластичної плівки призначений для застосування на різних виробництвах для обгортання товарів або продукції на піддонах. При цьому використовується спеціальне обладнання - палетопакувальна машина (палетайзер). Рулони машинної стрейч плівки випускаються різного довгого намотування. Як основний матеріал для виробництва використовується гранула бутенового поліетилену низької щільності Sabik 318 з додаванням металоцену. Клеєм служить сополімер пропілену та етилену Vistamaxx.

Количество
Купить в 1 клик

Машинний стрейч нашого виробництва має такі технологічні характеристики:

Характеристики машинної стрейч плівки
Товщина, мкм 17 мкм 20 мкм 23 мкм
Граничний рівень престретча, % 310 310 310
Попередній рівень розтягування, % 70 78 80
Стійкість до проколу при попередньому розтягуванні, Дж 1,7 1,9 2,0
Пружне відновлення, % 51,9 51,9 51,9
Залишкове зусилля натягу, % 78 78 78
Міцність на розрив (подовжній напрямок), МПа 26 27 30
Міцність на розрив (поперечний напрямок), МПа 22 23 26
Зусилля адгезії шарів, Н/мм2 0,1 0,1 0,1
Глянець під кутом 450, % 91 91 91
Мутність, % 2,1 2,1 2,1
Ціна, грн/кг 59 59 59

 

  • Товщина плівки 17, 20 та 23 мкм;
  • Має оптичну прозорість;
  • Робочі властивості при температурі від -40 до + 60 0С.
  • Здатність розтягуватися (престретч) 300%;
  • Скорочується після розтягування з коефіцієнтом залишкового зусилля 52%;
  • Має здатність прилипання шарів (адгезія);

Стрейч плівка машинна має найбільшу технічну універсальність. Вона однаково добре підходить для комплектації вантажів з гострими краями, а також для упаковки важких вантажів, у тому числі будівельних матеріалів. Однаково добре підходить для використання як в автоматичних, так і напівавтоматичних палетайзерах. За бажанням замовника може випускатися стрейч плівка для машинного пакування чорна (або іншого кольору) та прозора. Рулон стрейч плівки для машинного пакування може мати значну довжину та масу. Тому перед тим як замовити пакувальну плівку, з'ясуйте технологічні характеристики та вимоги пакувального апарату. Визначити необхідну довжину, ширину та масу рулону вам допоможе спеціальний калькулятор на нашому сайті. Якщо у вас виникнуть труднощі, ви завжди можете отримати консультацію, звернувшись телефоном або заповнивши форму зворотного зв'язку. Ціна на стрейч плівку для машинного пакування формується залежно від її товщини та вказана в таблиці технічних характеристик.

Стрейч плівка машинна оптом - оплата та доставка

Якщо вам необхідно купити стрейч плівку машинну оптом, залиште заявку на сайті і наш менеджер негайно зв'яжеться з вами для уточнення деталей замовлення та його оформлення. Відправлення вашого замовлення по Україні буде організовано будь-яким зручним перевізником. Термін доставки займе 1-2 дні, залежно від регіону та перевізника. По Дніпру (Дніпропетровську) доставка здійснюється нашим транспортом на безкоштовній основі. Купивши стрейч плівку машинну оптом у виробника, ви отримаєте найкращу ціну та гарантії якості.Сергей 2020-04-05 17:11:00

А какие характеристики имеет упаковочная пленка? Имею потребность купить оптом, но не хочу прогадать – подойдет ли она к намотчику.

Администратор

Добрый день. Стретч пленка для машинной упаковки нашего производства имеет три вида. И может быть использована та или иная, в зависимости от технических условий вашего автомата. Более подробные данные приведены выше (см. таблицу).

Андрей 2019-03-18 10:51:00

Приветствую. Подскажите, подходят характеристики вашей машинной стрейч пленки под паллетоупаковщик Siat RA-A? Производитель указывает что престрейч используемой пленки до 300%, а натяжение при автоматической намотке регулируется в трех позициях 30, 60 и 90% соответственно. Но производитель ничего не указал по толщине используемого машинного стрейча.

Администратор

Добрый день. Стрейч пленка для машинной упаковки нашего производства имеет толщину 23мкм и способность к растяжению 300%. Растяжение при намотке, которое дает упаковщик, регулирует плотность намотки и степень стягивания товара на палете. Так же обратите внимание на ширину рулона, с которой работает ваш автомат.

Write a message

Please rate on a scale of 5

Калькулятор вартості

Розрахунок маси


Маса: кг

Розрахунок довжини


Довжина: м