40 грн

Ціна вказана за 1 кг плівки

Основною техніко-економічною характеристикою стрейч вторинної плівки є її низька вартість. Ціна вторинної стрейч плівки на 25% нижча за первинний продукт, і її застосування для пакування матеріалів допоможе оптимізувати витрату бюджету на ведення складської діяльності та пакування вантажів та товарів. Виробляється цей вид плівки шляхом переробки вторинної стрейч гранули з додаванням металоцену (поліетиленова добавка для покращення міцності та жорсткості продукту). Як клею використовується поліізобутилен.

Количество
Купить в 1 клик

Вторинний стрейч нашого виробництва має такі характеристики:

Властивості стрейч вторинної плівки
Товщина, мкм 20 мкм 23 мкм
Гарантований рівень престретча, % 150 150
Попередній рівень розтягування, % 40 40
Стійкість до проколу при попередньому розтягуванні, Дж 1,1 1,3
Пружне відновлення, % 26 26
Залишкове зусилля натягу, % 42 42
Міцність на розрив (подовжній напрямок), МПа 21 23
Міцність на розрив (поперечний напрямок), МПа 9 10
Зусилля адгезії шарів, Н/мм2 0,1 0,1
Мутність, % 2,1 2,1
Ціна, грн/кг 40 40

 

  • Товщина плівки 20 та 23 мкм;
  • Здатність до розтягування (престретч) 150%;
  • Скорочується після розтягування;
  • Зберігає здатність прилипання шарів;
  • Має оптичну прозорість шарів;
  • Зберігає свої властивості в діапазоні температур від -40 до + 60 0С.

Рулони стрейч вторинної плівки мають металевий відтінок і випускаються різної ширини, довжини і маси, залежно від потреб замовника. Так само здійснюється намотування рулонів для ручного та машинного пакування. Ви можете підібрати для себе найбільш оптимальний варіант намотування, скориставшись онлайн калькулятором на нашому сайті для розрахунку довжини та маси.  Якщо ви бажаєте купити вторинний стрейч оптом – зв'яжіться з нами або заповніть форму зворотного зв'язку для отримання детальної консультації.

Вартість та доставка вторинної плівки

Прийнявши рішення, купити стрейч вторинну плівку у виробника ви не тільки отримаєте кращу ціну на продукцію, але скоротите витрати на її доставку. Ми здійснюємо безкоштовну доставку нашої продукції по Дніпру (Дніпропетровську). Також здійснюємо відправку до Києва, Запоріжжя, Полтави, Вінниці, Чернігів, Черкаси, Миколаїв, Херсон та інші регіони України будь-яким зручним для вас перевізником.Николай 2019-04-09 16:26:00

Добрый день. У меня есть вопрос насколько реальна выгода от использования стрейч плёнки вторичной? Вопрос животрепещущий, поскольку цена на рынке упаковочных материалов выросла, а способность растягиваться у вторичной пленки ровно в два раза ниже. Сколько мне ее потребуется для того чтоб смотать паллет, сравнивая с первичной?

Администратор

Здравствуйте. Отвечаю на ваш вопрос.
Мы производим вторичную стрейч плёнку, путем смешивания первичной и вторичной гранулы, что позволило удешевить себестоимость при этом сохранив ее основные качественные характеристики.
По своими характеристиками вторичный стрейч практически не уступает пленке из первичной гранулы. Он обладает высоким сопротивлением на разрыв, гарантированно растягивается до 150%. Также он ​​не теряет способность сокращаться после удлиненный, чем плотно фиксирует груз на паллете.
Касательно вопроса о расходе плёнки - все очень относительно, так как зависит от способа упаковки (ручной или машинный) и типа пакуемых грузов - более тяжелые грузы требуют большего количества упаковочных материалов. Но для приблизительных просчетов вы можете пользоваться цифрой 115г на паллет.

Write a message

Please rate on a scale of 5

Калькулятор вартості

Розрахунок маси


Маса: кг

Розрахунок довжини


Довжина: м