Пакувальні матеріали є супутнім продуктом практично у всіх сферах життєдіяльності людини. Немає жодної господарської галузі, яка обходиться без застосування упаковки. Пакувальні матеріали оберігають товари та матеріали від впливів довкілля, оберігають від пошкоджень, створюють товарний вигляд, спрощують зберігання та транспортування. Наша компанія спеціалізується на виробництві пакувальної плівки з поліетилену, що розтягується, але разом з тим пропонує своїм клієнтам ряд інших супутніх пакувальних матеріалів. Замовивши необхідні вам пакувальні матеріали в одному місці, ви отримаєте найкращу ціну на продукцію та збережете свій час. А наша послуга доставки по Дніпру (Дніпропетровську) заощадить ваші витрати, крім того ми допоможемо організувати доставку пакувальних матеріалів по всій Україні будь-яким зручним для вас перевізником.

Види пакувального матеріалу від компанії «Ферро-Ніка»

  • Стрейч плівка – пакувальний матеріал із поліетилену. Він еластичний, не руйнується під дією ультрафіолету, при перепаді температур не змінює своїх властивостей, стійкий до поривів та проколів. Шари матеріалу відмінно прилипають до один одного та інших поверхонь, завдяки чому не потрібні інші фіксуючі елементи.
  • Скотч – пакувальна клейка стрічка, що служить для запечатування коробок, має високу універсальність застосування. Набув широкого поширення у побуті та на виробництві.
  • Картонна тара – пакувальний матеріал із гофрованого картону у вигляді ящиків та коробок різної форми та ємності. Служить для пакування різних матеріалів, починаючи від продуктів харчування та закінчуючи промисловими товарами.

Виробництво пакувальних матеріалів

Пакувальні матеріали компанії «Ферро-Ніка» – це якісні матеріали для палетування різних вантажів або обгортки товарів при перевезеннях. Ми завжди вдосконалюємо технологічний процес виробництва, щоб наші клієнти могли скористатися виключно якісним продуктом. Якщо ви шукаєте, де купити пакувальні матеріали оптом, то не сумнівайтеся – пакувальна плівка виробництва «Ферро-Ніка» є найкращим рішенням для вашого складу та логістики.

Якщо ви шукаєте, де купити пакувальні матеріали оптом, зверніться до нашої компанії. Працюючи з нами, ви отримаєте надійного партнера, готового надати вам якісний матеріал за найкращою ціною та у необхідні терміни. А наш склад пакувальних матеріалів завжди готовий організувати доставку замовлення по Дніпру та відправку по Україні.

Калькулятор вартості

Розрахунок маси


Маса: кг

Розрахунок довжини


Довжина: м